Tuesday 21 October, 2014
Text Size
   

Witamy

EL MONT. Hurtownia Elektryczna oferuje wysokiej jakości artykuły elektryczne i narzędziowe. Indywidualne podejście do free celeb sex tape
każdego klienta oraz profesjonalizm - to cechy które wyróżniają EL-MONT na rynku. Nasza oferta skierowana jest do Więcej ....

Sklep internetowy

W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu szeroką gamę artykułów elektrycznych: kable, przewody, wyłączniki, gniazdka, aparaturę modułową, alarmy, czujniki, wideodomofony jak również szeroki wybór oświetlenia: lampy ogrodowe, oprawy, żyrandole, kinkiety, żarówki Więcej ....

/index.php?option=com_content&view=article&id=108&catid=46&lang=en http://www.sklep.el-mont.eu
There are no translations available.

          

Nowy oddział w Sandomierzu  na ulicy Mickiewicza 52   Tel. 504 078 178

Warto wiedzieć

There are no translations available.

 

ZeXt dynamicznie rozwijającą się firma, o ugruntowanej pozycji w branży oświetlenia.

Zext to rodzinna firma z tradycjami, istniejąca na rynku oświetleniowym od początku lat 90. Będąc jedną z najstarszych firm w tym segmencie, Zext nadal pozostaje liderem w branży elektryczno-oświetleniowej.

Od początku istnienia firmy jej priorytetem była wysoka jakość oferowanych produktów oraz ich zgodność z dyrektywami unijnymi i normami bezpieczeństwa. Dzięki temu OnnShop - ZEXT jest marką, która stale się rozwija i jest rozpoznawalna zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Oprócz szerokiego portfolia produktów klienci firmy OnnShop - ZEXT mogą liczyć na dynamicznie rozwijający się dział sprzedaży w Sulejówku, który doradzi odpowiedni produkt i wyjaśni zasadę jego działania, a także na szybką dostawę towarów dzięki znakomicie zorganizowanej sieci dystrybucyjnej.

Oferta

ZeXt - JDRD 60 SMD 3014aW związku z bardzo intensywnym rozwojem technologii produktów i ich energooszczędności firma OnnShop - ZEXT przywitała I kwartał bieżącego roku nową gamą produktów w technologii LED, która stale się rozszerza i staje się coraz popularniejsza w Polsce. Do oferty firmy trafiły żarówki LED w ceramicznej obudowie, wykorzystujące do oświetlania najnowsze typy diod – 5630 i 3014 – oraz coraz popularniejszą diodę SMD5050. Żarówki ceramiczne z rodziny Primo LED gwarantują wysoki strumień świetlny przy niskim zużyciu energii, a obudowa wykonana w całości z ceramiki zapewnia odpowiednie odprowadzanie ciepła. Kolejnymi produktami, które pojawią się w ofercie, będą żarówki z gwintami typu G4 modele Pilos i Opal. Oprócz żarówek G4 12 V do oferty trafi także ledowy odpowiednik żarówki G9 opartej na diodach SMD3528. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu diod żarówka ma maksymalny rozsył światła – do 360°. Rozmiar żarówki został tak dobrany, aby mogła być idealnym zamiennikiem dla halogenowego źródła światła G9. W związku z wycofaniem z produkcji żarówek C35 (popularnych „płomyków”) do oferty trafiły odpowiedniki diodowe wyposażone w sześć diod, których ułożenie zapewnia szeroki rozsył światła oraz moc 3W. Zdecydowaliśmy się również na poszerzenie naszego portfolio w kategorii halogenowych źródeł światła o żarówkę z wkładem G9 w środku. W ofercie znajdą się żarówki typu C35 oraz A50, które będą dostępne z mocami 25 W, 40 W i 60 W. Poprzez zastosowanie halogenowego źródła światła pobór mocy jest niższy niż w przypadku tradycyjnych żarowych źródeł światła. Firma OnnShop - ZEXT ciągle poszukuje nowych technologii oświetleniowych, dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty produktowej żarówkę z gwintem GU10 wyposażoną w diodę typu COB. Jest to najnowszy typ diody obecnej na rynku. Zmniejszone gabaryty, zwiększona efektywność świetlna oraz jednolita barwa w porównaniu do diod typu SMD pozwala nam przypuszczać, że jest to technologia przyszłości, która stanie się w równym stopniu popularna jak diody SMD.

ZeXt - JDRD 24 SMD 5050a

Współpraca

W kanale rynku nowoczesnego firma OnnShop - ZEXT współpracuje z wiodącymi sieciami marketów budowlanych. W bieżącym roku rozszerzamy współpracę, oferując nowe linie produktów, które w znaczny sposób powinny wpłynąć na wysokość obrotów. W kanale tradycyjnym, do którego należą hurtownie elektrotechniczne, firma OnnShop - ZEXT jest obecna od 20 lat. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z naszymi klientami polegała na relacjach partnerskich, a oferta asortymentowa odpowiadała potrzebom klientów.

Rynki

Firma OnnShop - ZEXT od wielu lat jest obecna na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Rok 2012 był kolejnym okresem intensywnego rozwoju firmy. Firma odnotowała kilkudziesięcioprocentowy wzrost przychodów rok do roku. Zwiększenie sprzedaży nastąpiło zarówno na rynku krajowym, jak i w eksporcie. Jest to efekt implementacji nowej strategii rozwoju firmy. W pierwszym kwartale bieżącego roku została utrzymana dynamika wzrostu przychodów. Uruchomiliśmy wiele programów wewnętrznych mających na celu zwiększanie efektywności naszych działań w obszarach logistyki, zakupów oraz dystrybucji. Dbając o wyniki spółki i utrwalając w świadomości naszych klientów wizerunek marki, chcemy doprowadzić do znacznego wzrostu obrotów firmy. Jesteśmy pewni, że spółka będzie się nieustannie rozwijać i umacniać, osiągając coraz lepsze wyniki.

Piotr Jaguś, dyrektor Zext